30 12 2017

2018 DEĞİŞECEKSE, SEN DEĞİŞTİRİRSİN.

 

2017, 2018 sadece zamana bizim verdiğimiz isimlerdir.
Zaman izafi bir kavram.
İnsan bilinç olarak güncellendikçe ilerler.
Güncellenmek için düşüncelerinizin eskidiğini ve yenilerine ihtiyaç olduğunu fark etmeniz gerekir.
İnsanlığın asıl sorunu budur. İnsan düşüncelerinin ve yaşadığı hayatın güncellenmeye ihtiyacı olduğuna inanmak istemiyor. Herkes sahip olduğu yaşamın ve düşünce sisteminin en geçerli olduğunu varsayarak yaşıyor.

HAKİKAT bilgisinin her hangi bir inanç ya da din ile alakası yoktur. Hakikat yaşadığınız zaman diliminde güncellediğiniz bilginin ta kendisidir. Hakikat güncellenmeye açık bilgi demektir. Hakikat versiyonlar halinde gelir. Sistemin gözümüzün içine soktuğu ve bizim whatsap, facebook, instagram kullanmaktan başka aklımıza bir şey getirmeyen bilgisayar ve akıllı telefonların hayatımızın odak noktasına yerleşmesi bunun içindir.

Güncellenmeyen bilgi BATIL bilgidir. BATIL sistemin kabul etmediği bilgi değildir. BATIL güncelliğini kaybetmiş bilgidir.

İnsan evladı bilinç olarak kendini yukarı çıkaramadığı müddetçe sadece senelerin adı değişecektir. Bizde ve dünyada değişen hiç bir şey olmayacaktır.

Bizi sömüren sistemin şakşakçısı, inançlarımızı pazarlayan ruhbanlarınn takipçisi, dünyayı avuçlarının içinde oynatan sermayenin muhasebeciliğini yapan iktidarların destekçisi ve yandaşı olduğumuz müddetçe yıllar gelip geçecektir ve sadece isimleri değişecektir. Bizde ise değişen hiç bir şey olmayacaktır.

Zaman izafi bir kavramdır dedik ya!!
Zamanı sen değiştirebilirsin. Kendine dokunduğunda zamana da dokunmuş olursun. Kendini değiştirdiğinde zamanı da değiştirmiş olursun. Varlığın huzur bulabilmesi için yaşayan canlıların güncel bilgi ile donanmış olanlarının çoğunlukta olması gerekir. Oysa yaşadığımız madde aleminde güncellenmiş bilgi ile yaşayanlara aptal gözü ile bakılıyor. Azınlıktalar. Onların enerjileri yerküreyi beslemeye yetmiyor.

Şunu unutmayalım.
Dünyada her zaman ve her devirde Firavunlar, Karunlar, Nemrutlar ve Deccallar yaşayacaktır. Bu insanlık için bir sorun değildir. İnsanlık için asıl sorun bilinç olarak kendini güncelleyememiş insanların bunların yanında olmaları ve bunların yandaşlığını yapmalarıdır.

Sistemin doğası gereği kötülüğün hakim olması olanaksızdır ancak insanlar iyiliğe ve hakikat bilgisine ya seve seve ya da burunları sürte sürte teslim olacaklardır. Kötülüğün hakim olma şansı sıfırdır. Sadece güncellenememiş aptal insanlar, kötülüğü beslediklerinde kötülük hakim oldu zannedilir. Burunları sürte sürte kötünün tarafını bırakacaklardır.

Kapı kulluğu yaptıkları, uşaklıktan zevk aldıkları ve nemalandıklarını zannettiklkeri o kapılar burunlarından fitil fitil getirerek onları iyiliğin şefkatli koıllarına teslim edecektir.

Yeni yılınız kutlu olsun. Sevdiklerinizle mutlu yaşayın 

Mehmet TEKECİ

0
0
0
Yorum Yaz